ChenMu Lighting technology co., Ltd.
ایمیل jersy@chenmu-optics.com.cn تلفن: 86--13567947127
خونه >
ChenMu Lighting technology co., Ltd. مشخصات شرکت

ChenMu Lighting technology co., Ltd.

"اول کیفیت، اول خدمات"

ChenMu Lighting در این زمینه برای نورپردازی LED، با طراحی نوری، طراحی قالب، ساخت قالب تا تزریق لنز، ماژول LED و غیره تخصص دارد.
  • چین ChenMu Lighting technology co., Ltd. مشخصات شرکت
  • چین ChenMu Lighting technology co., Ltd. مشخصات شرکت
  • چین ChenMu Lighting technology co., Ltd. مشخصات شرکت
  • چین ChenMu Lighting technology co., Ltd. مشخصات شرکت
  • چین ChenMu Lighting technology co., Ltd. مشخصات شرکت
  • چین ChenMu Lighting technology co., Ltd. مشخصات شرکت
Main Market: آمریکای شمالی , آمریکای جنوبی , اروپای غربی , اروپای شرقی , آسیای شرقی , جنوب شرقی آسیا , خاورمیانه , افریقا , اقیانوسیه , در سراسر جهان
Business Type: سازنده
Brands: ChenMu
No. of Employees: 100~120
Annual Sales: 5000000-7000000
Year Established: 2009
Export p.c: 80% - 90%
Introduction

شرکت فناوری نورپردازی Ningbo ChenMu یک تولید کننده حرفه ای برای لنزهای نوری LED و کیت های ماژول روشنایی خیابان است، دارای یک تیم تحقیق و توسعه نوری حرفه ای و استعدادهای ارشد در ساخت قالب و پردازش قالب تزریقی است.داشتن یک تیم تولید و فروش کارآمد؛با استفاده از مواد اولیه PMMA درجه نوری وارداتی از آلمان و مواد PC درجه نوری اصلی از ژاپن که دارای بیشترین تضمین قابل اعتماد برای کیفیت محصول و عبور نور است و ضریب عبور نور لنز به بیش از 90٪ می رسد.و ما خدمات همه جانبه ای از طراحی اپتیکال، طراحی قالب، ساخت قالب گرفته تا تزریق لنز، با اصرار بر روحیه عملگرایانه و مبتکرانه "اول کیفیت، اول خدمات" ارائه می دهیم، و از صمیم قلب محصولات درجه یک و بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهیم. سپس راه حل هایی را برای مشتریان در زمینه های مختلف روشنایی LED ارائه دهید.

 

 

سرویس

ChenMu Lighting technology co., Ltd در سال ۲۰۰۹ با استفاده از مواد اولیه PMMA با کیفیت نوری وارد شده از آلمان و مواد اولیه PC با کیفیت نوری از ژاپن تاسیس شد.که بیشترین ضمانت قابل اعتماد را برای کیفیت محصول و انتقال نور دارد، و انتقال نور لنز به بیش از 90٪ می رسد. برای تولید کنندگان بزرگ LED جهان (مانند CREE، LUMILEDS، Nichia، Samsung، Osram، Seoul، Philips، و غیره)) LED برای تولید لنز های خاص LED، به طور گسترده ای در کشور و حتی اروپا، خاورمیانه، منطقه آسیا و اقیانوس آرام شناخته شده است.

 

History

شرکت روشنایی چینمو، با تأسیس در سال 2009، یک پایه محکم در زمینه فناوری روشنایی دارد.حضور یک تیم تحقیق و توسعه حرفه ای نوری و افراد ماهر در ساخت قالب و پردازش قالب تزریق نشان دهنده تعهد به نوآوری و تولید با کیفیت بالا است.

تيم توليد و فروش کارآمد "چنمو لايتينگ" به دنبال پاسخ به خواسته هاي مشتريان استو زمینه های فنی دیگر اجازه می دهد تا شرکت به توسعه لنز است که به زاویه های مختلف و الگوهای نور خدمتاین قابلیت به چنمو لایتینگ امکان می دهد تا راه حل های جامع را برای مشتریان در بخش های مختلف روشنایی LED ارائه دهد.

با توسعه موثر لنزها و ارائه راه حل های سفارشی، روشنایی ChenMu می تواند به پیشرفت فناوری روشنایی LED کمک کند.

 

 

Our Team

تخصص "چنمو لايتينگ" در طراحي اپتيکي، توليد دقيق،و سایر زمینه های فنی این شرکت را در موقعیت قوی برای توسعه لنز هایی قرار می دهد که زاویه های مختلف و الگوهای نور را برآورده می کنند.این توانایی ارائه راه حل های سفارشی یک دارایی ارزشمند برای مشتریان در بخش های مختلف روشنایی LED است.

داشتن یک تیم حرفه ای تحقیق و توسعه نوری و استعدادهای ارشد در ساخت قالب و پردازش قالب تزریق نشان دهنده تعهد ChenMu Lighting به نوآوری و تولید با کیفیت بالا است.,در ترکیب با یک تیم تولید و فروش کارآمد، شرکت را قادر می سازد تا به طور موثر نیازهای مشتری را برآورده کند و راه حل های جامع را ارائه دهد.

با استفاده از این قابلیت ها، ChenMu Lighting می تواند با پیشرفت تکنولوژی و ارائه راه حل های سفارشی به مشتریان در سراسر جهان به صنعت روشنایی LED کمک کند.

 

 

در هر زمان با ما تماس بگیرید

86--13567947127
شماره 23، جاده مستقیم مرکز، روستای ژنبی، شهر سیمن، شهر یویائو، استان ژجیانگ
درخواست خود را به طور مستقیم به ما بفرستید